w

Brittany Wide – sierpniowa kobietka

Kolejna modelka, która korzenie ma w Polsce! Prezentuje się bardzo dobrze, jednak trochę tatuaż przeszkadza. Nie podoba nam się wcale! Kwestia gustu?

Komentarze
 • Marcel MorkiewMarcel Morkiew napisał Brittany to bardzo ładna kobieta, podobają mi się blondynki o długich włosach choć nie jestem pewien czy kolor włosów ma aż takie zasadnicze znaczenie. Nienaganna figura, ładna buzia, piękne brwi i ślicznie podkreślone oko. Brittany wydaje mi się bardzo naturalna choć może to tylko złudzenie. Tatuaże niekoniecznie mi się podobają, zwłaszcza te duże. Ja bym sobie na pewno takiego nie zrobił.

 • Dorota MagdziarzDorota Magdziarz napisał Czy ja wiem......Znam ładniejsze kobiety które nie mają takiej " natury" bo pokazywać własne selfie gdzie popadnie. Skromne zgrabne miłe dziewczyny które naprawdę mogłyby zrobić karierę bardziej ambitną. To co jest na tych zdjęciach to tylko retusz. Nie widzę w nich nic co powoduje zachwyt choć oczywiście co niektórzy 20 latkowie mogą pomyśleć inaczej.

 • Katarzyna WróbelKatarzyna Wróbel napisał Na tych pierwszych zdjęciach jak dla Mnie wygląda jak mała dziewczynka hihi a nareszcie zdjęć wygląda równie pięknie 🙂 Szczerze bardzo ładna i owocna sesja 😉

 • Robert Jarosław MarkiewiczRobert Jarosław Markiewicz napisał Ta kobieta pasuje do miesiąca sierpnia jak nikt inny. To typowa kobieta lato a sierpień przecież jest miesiącem lata. Przykuwa wzrok, pięknie pozuje a poza tym ma piękne długie blond włosy które tak uwielbiam, W pełni zasługuje na tytuł kobiety sierpnia, jestem zauroczony i mógłbym podziwiać ją cały wieczór. Szkoda że więcej zdjęć nie wrzuciliście z piękną Brittany.

 • Anna PrzybylskaAnna Przybylska napisał Uważam, że Brittany Wide jest faktycznie osobą o super figurze i ładnej twarzy. Blondynki są w ogóle dość urodziwymi kobietami z samej natury :-). Zgadzam się jednak jak najbardziej z osobą piszącą notkę o tatuażu, może nie iż jej tatuaże mi się nie podobają, ale jednak uważam, że są zawody, do których one najzwyczajniej w świecie nie pasują, tak samo jak kolczyk w pępku z resztą.

 • Anna CzerwikAnna Czerwik napisał Nie w każdym ujęciu modelka dobrze się prezentuje ale to jest moje zdanie i może nie za bardzo się znam na tym.

 • Andrzej Janina KowalskiAndrzej Janina Kowalski napisał Uroczo wygląda sierpniowa kobieta. Brittany Wide. Jest ona przepiękna i trudno mi jest to nawet wyrazić, jak bardzo. Nie brakuje jej niczego. Jej widok przypomina pejzaż z zachodzącym słońcem, jej obraz jest jakby malowany pędzlem maczanym w tych ciepłych, gorących nawet barwach: rudozłote wijące się, lśniące włosy, mądrze patrzące oczy koloru miodowego, karnacja przypominająca w kolorze i gładkości owoc brzoskwini. Cała twarz w czarującym, zagadkowym uśmiechu przypomina również pięknie rozwijającą się różę.

 • Marcin CycekMarcin Cycek napisał Piękna kobieta z pięknymi walorami w eleganckiej sesji zdjęciowej. Musia pewnie sporo zapłacić za zrobienie takich zdjęć ale w sumie co to dla niej kogo będzie stać jak nie takich bogaczy jak ona a pomijając wszystko to kiedyś była dużo ładniejsza.

 • Robert Jarosław MarkiewiczRobert Jarosław Markiewicz napisał Zawsze twierdziłem że tatuaże nie są fajne ale udaję że go nie widzę 🙂

 • Edyta MatelakEdyta Matelak napisał dobra figura to i dobre zdjęcia

 • Piotr JabłońskiPiotr Jabłoński napisał pierwszy raz słyszę o tej Pani,szczerze szału nie ma

 • Tomasz FacTomasz Fac napisał ładna kobieta mam nadzieję że uda zrobić się jej karierę

 • Tomasz FacTomasz Fac napisał sympatyczna kobieta sierpniowa w fajnej sesji zdjęciowej dobrze jej patrzy z oczu a jak wiadomo oczy to zwierciadło duszy nienaganna figura pewnie dużo czwiczy żeby mieć taką i fajny tatuaż nie za duży nie za mały w sam raz

Napisane przez Zofia Jabłoński

Miłość bez wzajemności jest zawsze najsilniejsza.

Pamiętacie studia?

Bikini i tyłeczki