Gry

Shakes & Fidget krótka recenzja gry

Shakes & Fidget krótka recenzja gry

Krótka recenzja gry

Gra jest kolorowym światem budowanym na bazie komiksu. Gracz otrzymuje bajkową oprawę graficzną połączoną z ogromną dawką humoru. Cała gra jest bardzo prosta. Nie wymaga myślenia, każdy może w nią zagrać, jest lekka i niezmiernie prosta w użytkowaniu. Najważniejsze jednak jest to, że jest w pełni darmowa.

Gra Shakes & Fidget ma specyficzny humor. Oferuje walkę z takimi potworkami jak "Potwornie różowy zajączek". Bardzo mocnym fundamentem gry jest możliwość rozbudowania i rozwoju postaci. Postać wybierana jest na początku gry z pośród rasy orków, demonów lub gnomów. Do rasy dobiera się też profesję postaci z gry: wojownika, zwiadowcę lub maga. Na sam koniec tworzenia postaci należy wybrać unikatowy avatar.

Gra Shakes & Fidget opiera się na ciągłym rozwijani swojej postaci. Żeby móc to robić trzeba wykonywać różnorodne zadania. Bardzo często są one zabawne, nie tylko w opisie. Jedynym mankamentem wykonywania tych zadań jest zmieszczenie się w wyznaczonym czasie. Na koniec warto dodać, że gra Shakes & Fidget umożliwia granie z prawdziwymi przeciwnikami w walkach pvp. Jest to tryb międzynarodowy. Co ważne gra z prawdziwymi przeciwnikami jest objęta walutą gry, a nie prawdziwymi pieniędzmi. Gracz zbroi swoją postać za zarobione pieniądze.

Gra Shakes & Fidget jest jedyną grą, w której mikropłatności nie powodują znacznych korzyści dla gracza. Jedyne co dodają to przyczyniają się do przyspieszonego trybu przechodzenia niektórych elementów świata gry. Warto dodać, że gra jest dostępna mobilnie via www.

Darmowa gra

Gra Shakes & Fidget jest gratką dla graczy nie lubiących przewagi postaci nad innymi, zorganizowanej za pomocą wysokich płatności. Jest to wersja zarówno na komputer jak i bezpośrednio z przeglądarek internetowych, mobilnie na telefonie, smartfonie czy tablecie.

5 ciekawostek o boksie, o których nie wiedziałeś