Porady

Upominek na Dzień Kobiet.

Upominek na Dzień Kobiet.

Warto pamiętać o kobietach

Od co najmniej 50 lat obchodzimy 8 marca Dzień Kobiet. Możemy też stwierdzić, że tego dnia święto obchodzą też dziewczynki. Zarówno chłopcy jak i mężczyźni muszą podjąć niezbyt łatwą decyzję co dać na prezent mamie, babci, żonie, dziewczynie, siostrze itd. Pierwszym tradycyjnym prezentem jest piękny kwiatek, bukiet kwiatów i składane są życzenia. W szkołach i przedszkolach chłopcy przygotowują piosenki związane treścią z Dniem Kobiet / Dziewczynek/, a nawet wiersze, inscenizacje, przedstawienia.

Przygotowując się do Dnia Kobiet mężczyźni powinni postarać się o to, by życzenia i prezenty były dobrane
do osobowości, upodobań, temperamentu i potrzeb obdarowywanej kobiety.
Zaczynając od początku czyli kwiatów. Trzeba wiedzieć, które kobieta kwiaty lubi. Ważny też jest ich kolor i zapach. Należy wiedzieć czy kobieta nie jest uczulona na kwiaty, a może dotyczy to tylko niektórych kwiatów.

Jeśli mężczyzna rozwiązał kwestie kwiatów to następnym ważnym elementem są życzenia, które powinny być szczere i właściwie wypowiedziane.
Do kwiatów dołączane są często upominki, prezenty. Co to może być? Najlepiej jeśli mężczyzna czy chłopiec potrafi zrobić coś własnoręcznie. Chłopcy na pewno potrafią zrobić piękną laurkę. Pomysły i koncepcje co do tego pomysłu różne/ pojedyncze, podwójne, płaskie, przestrzenne/. Wszystko zależy od inwencji twórczej i pomysłowości wykonawcy.
Kto nie potrafi wykonać prezentu własnoręcznie może go kupić w sklepie tradycyjnym albo internetowym.
Co można dać kobiecie na Dzień Kobiet?

Sklepy internetowe proponują:

foto książki, albumy, zabawne tabliczki z napisem i rysunkiem, zawieszki na ścianę w kształcie serduszka, filiżanki z napisem oraz szklanki i kubki, poszewki na poduszki z serduszkiem, kubki termiczne z serduszkiem, stojaki na biżuterię, ramki na zdjęcia, tace śniadaniowe z napisem, koszulki z rysunkiem i napisem, czekoladowe bombonierki elegancko i pomysłowo zapakowane / czekoladki mają różne ciekawe kształty/.

Należy tak dobrać i przygotować prezenty oraz życzenia by zrobiły jak największe wrażenie na obdarowywanej kobiecie czy dziewczynce.

Mężczyźni są jak …